سبد خرید

آب بندی سرویس بهداشتی|بهترین عایق سرویس بهداشتی

آب بندی سرویس بهداشتی نانو سازه

اگر قصد خرید محصول و یا نیاز به تیم اجرایی برای عایق کاری سرویس بهداشتی و حمام دارید ، همچنین برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های زیر در تماس باشید :

09154081651

09303907761

 پهلوان

اگه تو سرویس بهداشتی خونه و محل کار با این صحنه مواجه میشید این مقاله رو تا آخر دنبال کنید.

 

عایق کاری سرویس بهداشتی

نحوه آب بندی سرویس بهداشتی

۱. آب بندی سرویس بهداشتی به روش سنتی:

در روش آب بندی سنتی ابتدا کف شیب بندی می‌شود. در مرحله بعدی کف به وسیله ماسه و سیمان پر می‌شود. در این مرحله هم کف و هم دیوارها به وسیله ایزوگام آب بندی می‌شود. بعد مجددا با ملات ماسه و سیمان و پودر سنگ کاشی هارا روی ایزوگام ها فیکس میکنند. در انتها درز بین کاشی هارا زهکشی می‌کنند .همانطور که دقت کردید‌ آب بندی سرویس بهداشتی با روش سنتی امکان ترمیم را برای ما عملا از بین برده وترمیم در واقع تخریب سرویس بهداشتی و عایق بندی مجدد است. اگر این ترمیم محدود به زهکشی مجدد بین کاشی ها باشد این زهکشی ها در مدت زمان خیلی کم دوباره از بین می‌روند و ما مجدد شاهد رطوبت،شوره و… هستیم.

بیشتر بخوانید : پودر بندکشی نانو 

عایق بندی سنتی به ۶ دلیل کارایی مناسبی ندارد:

۱.صرفه اقتصادی: متریال ایزوگام مصرفی،به دلیل اینکه ایزوگام نمی‌تواند عایق۱۰۰٪ برای رطوبت باشد از این رو از لایه‌ های زیاد ایزوگام  در کف و دیوارها استفاده میکنند.

۲.متریال نا مناسب: همانطور ک پیش تر گفتیم ایزوگام و قیر عایق ۱۰۰٪برای رطوبت نیست ‌.از این رو ب مرور زمان آب بندی فرسایش یافته و آب به زیر کاشی ها نفوذ می‌کند.

۳.دوام:دوام روش های آب بندی سنتی نسبت به هزینه آن بسیار کم است.

۴.فضای زیادی اشغال میکند: با استفاده از لایه‌های زیاد ایزوگام جهت عایق کاری قطر دیوار ها و کف افزایش یافته وفضا کوچکتر می‌شود.

۵.بهداشت: با نفوذ آب بین درز کاشی ها و تجمع آب زیر کاشی ها،شرایط را برای رشد جلبک ها و انواع باکتری ها فراهم می‌کند.(جرم گرفتن)

۶.زیبایی: از بین رفتن زهکشی کاشی ها و سرامیک ها، ظاهر نامطلوبی به فضای سرویس بهداشتی ما میدهد.

در واقع با توجه به دلایل بالا ما علاوه بر هزینه و زمانی که صرف میکنیم نتیجه دلخواه را نخواهیم گرفت.

(بریم برای معرفی روش دوم آب بندی سرویس بهداشتی روشی بهینه و مقرون به صرفه هم به لحاظ مالی هم صرفه جویی در وقت از طرفی با دوام و کاربردی😉)

بیشتر بخوانید : جایگزین ایزوگام

آب بندی سرویس بهداشتی به روش نانو

۲.آب بندی سرویس بهداشتی به روش نانو:

در روش آب بندی نانو هم می توان سرویس بهداشتی را از پایه شروع به ساخت کرد و هم می‌توان سرویس بهداشتی هایی که به روش سنتی آب بندی شده اند را مجدد عایق بندی کرد.

(پس اونایی که روش سنتی رو انتخاب کرده بودن غصه نخورن ، میشه جبران کرد😉)

۱.اجرای آب بندی سرویس بهداشتی از پایه:

ابتدا قسمت تحتانی سرویس بهداشتی ،رابیتس ها، همه درزها، اعم از لوله ها و خروجی ها را با چسب عایق بندی می‌شود.در مرحله بعد مخلوط ماسه و سیمان و پودر سنگ را با مواد نانو ترکیب کرده بطوری که مواد نانو و ملات کاملا باهم میکس می‌شوند. سپس  به وسیله ملات ترکیب شده با مواد نانو کاشی هارا روی دیوار و کف نصب  میکنیم .نکته قابل توجه در این روش این است که شما هم زمان با نصب کاشی و سرامیک عایق بندی کف را نیز انجام داده اید.در مرحله آخر برای آب بندی درزها از مخلوط مواد نانو و پودر سنگ استفاده می‌کنید. مواد را در چند مرحله روی کاشی ها ریخته و در حر مرحله به مواد فرصت می‌دهیم تا بین کاشی ها نفوذ کنند.

مزایای آب بندی سرویس بهداشتی با مواد نانو:

۱.مقرون به صرفه بودن:

نسبت به هر ماده دیگری در زمینه عایق بندی نانو ماده عالی و به صرفه تری است

۲.دوام و مقاومت عالی:

تمامی تحقیقات و همه آزمایشها پیرامون این موضوع دوام و مقاومت بالا محصولات نانو را تضمین میکنند

۳.عایق ۱۰۰٪  رطوبت و آب:

تاکنون هیچ ماده ای پیدا نشده که در زمینه عایق بندی از محصولات نانو پیشی گرفته باشد‌.

۴.ضد شوره و جرم :

جرم و شوره کاشی ها به دلیل آب بندی نا مناسب و نفوذ آب به زیر کاشی ها  است .در محصولات نانو تخریب درزهاصورت نمی گیرد. از این رو آب راهی برای نفوذ پیدا نمی‌کند. همچنین شما با صحنه هایی از قبیل شوره، جرم و تجمع میکروب ها و جلبک‌ها رو به رو نمی شوید.

۵.صرفه جویی در وقت:

محصولات نانو نسبت به مواد عایق کاری دیگر در این حوزه وقت و زمان خیلی کمی از شما برای اجرای پروژه مد نظرتان میگیرند

ترمیم آب بندی سرویس بهداشتی:

ابتدا شما باید درزها را کاملا باز کنید. تا مواد نانو راه برای نفوذ بین کاشی هارا داشته باشند. سعی کنید در قسمت‌هایی که تخریب بیشتر صورت گرفته درزها را بیشتر باز کنید .در مرحله بعد مواد آب بندی نانو را  همراه با سیمان سفید و پودر سنگ باهم مخلوط میکنیم. سپس به وسیله یک کاردک مواد را در سطح کاشی یا سرامیک پخش میکنیم .مواد را در سه مرحله رو سطح کار ریخته و در هر مرحله به وسیله کاردک آن هارا پخش کرده و منتظر  می مانیم  تا بطور کامل بین درز کاشی ها نفوذ  کند. در قسمت‌هایی که تخریب بیشتر صورت گرفته حجم مواد بیشتری را جهت آب بندی استفاده می‌کنیم. در پایان اگر درزی از کاشی به شدت آسیب دیده میتوانید از ترکیب غلیظ تری از سیمان و مواد نانو جهت پر کردن آن قسمت استفاده کنید.

(تبریک میگم دیگه نگران باز شدن درز کاشی ها،شوره، نفوذ آب و….. نباشید😉)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه پستی رایگان

سفارشات بالای 5 میلیون تومان

تیم اجرایی مجرب

ارسال تیم اجرایی به سراسر کشور

ارسال محصول به همه جا

ارسال محصولات به سراسر کشور

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان به صورت 24 ساعته

× از نانو سازه سوال دارید ؟