عایق رطوبتی نانو در شهر جم

عایق رطوبتی نانو شهر جم و آب بندی استخر شهر جم به لحاظ موقعیت جغرافیایی این شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. جم شهرستانی در جنوبی ترین بخش ایران در استان بوشهر است. این شهر به دلیل نزدیکی به شهر عسلویه و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به یکی اط قطب های مهاجر پذیر تبدیل گردیده است.

این منطقه به علت قرار گیری در نزدیکی خلیج فارس و آب و هوا و دمای مناسب، موقعیت مناسبی برای پرورش مرکبات دارد و این نشان دهنده این است که صنعت کشاورزی در این منطقه رونق دارد. از آنجایی که جم آب و هوای معتدلی در بین شهر های جنوب ایران دارد برای تفریح مکان مناسبی است. همانطور که گفته شد، به دلیل وجود هوای معتدل و شرجی بودن این شهر، رونق کشاورزی و آب بندی استخر ها و نمای ساختمان ها از اهمیت خاصی برخوردار است.

آب بندی استخر شهر جم

آب بندی به روش های سنتی با استفاده از قیر یا ایزوگام  یا در بخش کشاورزی با ورق های ژئو ممبران صورت می گیرد.به این صورت که بعد از احداث سازه، کف آن را با ایزوگام یا قیر اندود می کنند. این روش ها، روش هایی ناکارآمد و کم کیفیت برای آب بندی استخر است. چرا؟ چون اولا وقت زیادی را از شما می گیرد ثانیا کیفیت مناسبی ندارد و ثالثا درصورت نقص در هر قسمت از کار خسارات جبران ناپذیری برای شما به عمل خواهد آورد و جبران  این خسارات هزینه های زیادی برای شما ایجاد خواهد کرد.آب بندی استخر در شهر جم به دلیل وجود حرفه کشاورزی از مهم ترین موارد مناسب برای عایق کاری است.

شرکت نانو سازه با گواهی و مدارک بین المللی با تضمین کالا و تیم اجرایی مجرب پیشگام در امر نانو و تکنولوژی روز نانو می باشد از این رو با خطر جمع می توانید پروژه های خود را به نانو سازه بسپارید.

نه به ورق های ژئوممبران

از آنجایی که صنعت کشاورزی در شهرستان جم بسیار رونق دارد، آب بندی استخر در شهر جم نیز مسئله ی مهم و حائز اهمیت است. در آب بندی استخر های کشاورزی نکات مهمی باید مورد توجه قرار گیرد که مهم ترین آن ها کم نکردن آب سطحی، جلوگیری از نشتی و از همه مهم تر اجرای آسان آن است.

عایق بندی استخر های کشاورزی با روش ورق های ژئو ممبران نواقص زیادی دارد از جمله اینکه عایق 100 درصدی استخر شما نیست. نصب این ورق ها بسیار پیچیده و نیاز به تیم اجرایی وسیعی دارد و در صورت نقص در پروژه به سختی امکان تعمیر وجود دارد. اما پرسش اصلی و مهم اینجاست که چرا به جای استفاده از محصولی با دوام 30 ساله، در دسترس،با کارایی بالا همراه با اجرای آسان اینقدر آسان که با یک طی کارواش  شما میتوانید آن را به مرحله اجرا در بیاورید،چرا باید از ورق های ژئو ممبران استفاده کنید که کوچکترین قصوری به معنی از سر گیری مجدد پروژه است و هیچ ضمانتی برای آن نیست؟؟؟؟

شرکت نانو سازه آماده خدمت رسانی به مردم شریف خطه جنوب کشور است. اگه سوالی داشتید با شماره های زیر تماس بگیرید کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

09154081651

09303907761
مهندس پهلوان

عایق بندی نما (نانو نما)

تا به حال ساختمان های آجرنما را دیده اید که بعداز چندسال به چه حالتی در می آیند؟ انگار هاله ای از دود روی کل ساختمان کشیده شده است و دیگر زیبایی اولیه خود را ندارند یا تا به حال ساختمان شما از دیوار ها یا لبه های سقف دچار نم زدگی شده است این نم زدگی و شوره بخاطر ایستایی آب بین درزو شکاف های نمای ساختمان است که موجب ایجاد چهره ای زشت به فضای داخلی خانه شما و پوسیدگی مصالح ساختمانی شما می شود.

پیشنهاد نانو سازه به شما عایق رطوبتی نانو نما است این عایق با اجرا روی سازه شما باعث عدم نفوذ آب از شکاف ها و در واقع سرخوردن آب روی سازه شما می شود.

عایق بندی مکان های تاریخی برای حفظ ارزش آنها

آب بندی نمای ساختمان در سازه های باستانی  شهر جم مثلا قلعه سی واران، آسیاب های آبی ساخته شده از سنگ و ساروچ تراشه های سنگی سورگو(انارستان) در همه این آثار شهر جم می توان برای دوام بیشتر آنها و حفظ این مکان های تاریخی اقدام به استفاده از نانو برای سطح برونی آنها کرد. پیشنهاد نانو سازه استفاده از محصول نانو نما است.

 

آب بندی پشت بام

یکی دیگر از عایق کاری ها که زیر مجموعه عایق رطوبتی نانو شهر جم است، آب بندی پشت بام در این شهر می باشد.

معضل اصلی همه ساختمان ها وقتی حرف از آب بندی می شود چیزی که برای اولین بار در ذهن نقش می بندد، عایق بندی پشت بام  ساختمان است. پشت بام اولین مکانی است که در برخورد و تماس مستقیم با آب باران قرار می گیرد  با وجود این موضوع پس عایق بندی پشت بام بسیار با اهمیت است.

در عایق بندی پشت بام ها با توجه به زندگی ما در قرن 21 میلادی  و بروز شدن همه چیز علی الخصوص تکنولوژی بجای استفاده از روش هایی که در هیچ جای جهان کاربرد ندارند مثل استفاده از قیر و ایزوگام بهتر است.

به تکنولوژی روز دنیا یعنی نانو اعتماد کنید مطمئنا پشیمان نخواهید شد و حتی پس از یک بار استفاده از این محصولات شما به عنوان شخص ثالث اطرافیان تان را به استفاده از محصولات نانو سازه ترغیب خواهید کرد.

آب بندی سرویس بهداشتی و آشپزخانه

در آب بندی سرویس بهداشتی از آنجایی که این مکان ها  تماس مستقیمی با آب و به صورت مکرر دارند در این مکان ها آب بندی اصولی سرویس بهداشتی بسیار اهمیت دارد لذا پیشنهاد ما به شما استفاده از پک بندکشی نانو سازه و استفاده از محصولات نانو در این امر هستند.

پیشنهاد ویژه مخصوص عزیزان شهر جم

شهروندان ساکن جم چنانچه قصد انجام پروژه ای را دارید(آب بندی استخر شهر جم، عایق رطوبتی نانو شهر جم) می توانید آن را به تیم اجرایی نانو و محصولات با کیفیت نانوسازه بسپارید و یا اگر می خواهید با سرمایه ای کم درآمدی خوب را برای خود رقم بزنید، می توانید برای اخذ نمایندگی در شهرستان جم فرم زیر را پرکنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

دریافت نمایندگی

نمایندگی فروش محصولات نانو