عایق نانو در بابل

عایق رطوبتی نانو بابل و آب بندی استخر در بابل  از خدماتی است که با توجه به بارش فراوان باران و آب و هوای شرجی  و وجود پارک های آبی و ویلاهای شخصی دارای استخر در این شهر بسیار کاربردی تر نسبت به روش های سنتی است .

اگر می خواهید از خدمات ویژه عایق نانو در بابل بهرمند شوید می توانید با تیم با تجربه و کار بلد نانوسازه در ارتباط باشید و از تمام محصولات و تیم اجرایی این شرکت که به سراسر ایران ارسال می شود استفاده کنید.

شهر بابل به لحاظ جغرافیایی در 15 کیلومتری جنوب دریای مازندران قرار گرفته است. بابل به دلیل قرار گرفتن در مرکز مازندان دارای تراکم جمعیت زیادی بوده و از طرفی میانگین بارش باران در این شهر بسیار بالا می باشد. باتوجه به این موارد نیاز است که به توضیح کاربرد های نانو در بابل بپردازیم.

عایق پشت بام نانو و نانو سقف

شهر بابل یکی از شهر هایی است که هرساله میانگین بارش باران در آن بسیار زیاد بوده و استفاده از عایق های نانو برای پشت بام ها و سقف ها بسیار کاربردی و به صرفه تر از روش های سنتی است.

این عایق ها برای مکان هایی که بارندگی و رطوبت فراوان دارند بهترین پوشش محافظتی را نسبت به روش های سنتی مانند قیر،ایزوگام و یا غیره ایجاد می کند.

عایق های رطوبتی نانو از ورود آب و رطوبت ناشی از آن جلوگیری می کند اما در عایق های سنتی پس از گذشت مدتی آب به داخل قشر زیرین ساختمان نفوذ کرده و باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری می شود.

عایق های پشت بام نانو نسبت به روش های سنتی مانند ایزوگام و قیر بسیار به صرفه تر و بادوام تر هستند. نصب و اجرای عایق های رطوبتی پشت بام بسیار آسان بوده و مانند روش های سنتی دارای هیچ خطری اعم از آتش سوزی و یا غیره نمی باشند.

استفاده از عایق های پشت بام از ورود اشعه های مضرر UV جلوگیری کرده و در برابر مواد شیمیایی بسیار مقاوم می باشد.

استفاده از روش های سنتی عایق در تابستان برای شهر بابل باعث گرم شدن بیش از حد سقف و محیط داخلی ساختمان می شود.

عایق پشت بام و یا عایق سفید به دو نوع تقسیم می شوند:

  • عایق اکریلیک
  • عایق پلیمری

نانونما چیست و مهمترین کاربرد آن در بابل

نانو نمای یکی از محصولات عایق رطوبتی نانو بابل می باشد. همانطور که گفتیم به دلیل بارش های فراوان اگر از عایق مناسب و کاربردی استفاده نشود امکان دارد خسارت های جبران ناپذیری را تحمیل شهروندان این شهر شود. نانونما می تواند نمای منازل و یا ملک های تجاری و صنعتی را از نفوذ آب و رطوبت و تمامی خطرات احتمالی در امان نگه دارد.

با استفاده از نانونما می توانید تمامی سطوح سنگی، چوبی، آجری، کاهگلی و غیره را از تغییر رنگ و خراب شدن آن ها به وسیله باران های زیاد و یا تشعشعات مضرر خورشیدی در امان نگهدارید در صورتی که استفاده از روش های سنتی زیبایی نمای شما را کاهش می دهند و دوام و کارایی کافی نسبت به روش های نانو ندارند.

شما دیگر با نانو نما نیاز به ایجاد لایه های خارجی به روی نما ندارید، لایه محافظتی نانو نما کاملا نامرئی هستند و در زیبای نمای شما تاثیری نخواهند داشت. همچنین نانو نما دارای خاصیت خودشویندگی پس از بارش است که برای شهروندان بابل فاکتور بسیار مهمی با توجه به بارش زیاد محسوب می شود. ناگفته نماند که نانو نما قابلیت شستشو داشته و دارای خاصیت ضد گرد و غبار است.

مهمترین مزایای نانونما

  • ماندگاری بالا
  • حفظ ثبات رنگ نما
  • ضد آب کردن نما
  • محافظت در برابر گاز های سمی
  • افزایش دوام و عمر بیشتر مصالح
  • مقاومت زیاد پوشش نانو در برابر خراشیدگی
  • و غیره

آب بندی استخر در بابل

آب بندی استخر در بابل

با توجه به بارش و رونق کشاورزی در بابل و همچنین با توجه به اینکه بابل یک شهر گردشگری و تفریحی است استفاده از استخرهای تفریحی و کشاورزی بسیار رایج است.

یکی از مهمترین خسارات استفاده از روش های سنتی آب بندی استخر، این است که در استخر های تفریحی اگر از روش های سنتی برای آب بندی استفاده شود امکان نفوذ آب به لایه های زیرین ساختمان وجود دارد و باعث خرابی و ایجاد خسارات می شود.

یکی دیگر از خساراتی که که باعث آسیب رساندن به استخر های کشاورزی می شود، مدت زمان ایستایی آب در استخر های کشاورزی است که با روش های قدیمی به دلیل کیفیت کم مواد باعث کاهش سطح آب به مقدار بسیار زیادی خواهد شد.که این مورد در آب بندی استخر به روش نانو قابل مشاهده نخواهد بود.

روش های سنتی برای عایق بندی استخر ها دوام کافی را ندارند و تنها بعد از مدت زمان کوتاهی نیاز به ترمیم و یا تعویض دارند و خاصیت خود را از دست می دهند، در صورتی که آب بندی استخر به روش نانو بسیار مقرون به صرفه تر است و مقدار دوام آن بین 10 تا 30 سال می باشد.

عایق بندی استخر با روش های سنتی مانند ایزوگام و یا ورق های ژئو ممبران، اجرای سخت و هزینه بری دارند اما آب بندی به روش نانو اجرای آسان و راحت تری داشته و  نیاز به صرف هزینه های زیاد جهت نصب ندارید.

از مزیت های ویژه آب بندی استخر به روش نانو که مخصوصا در مناطق شمالی بیشتر حائز اهمیت است، می توان به جلوگیری از رشد جلبک ها ،قارچ ها و باکتری ها  اشاره کرد.

اخد نمایندگی نانو سازه در بابل

از آنجایی که بابل جزو شهرهای بارانی و شرجی می باشد، جای عایق رطوبتی نانو بابل و همچنین آب بندی استخر در بابل به خوبی حس می شود. اگر شما شهروندان بابلی دنبال یک شغل پر درآمد با سرمایه کم هستید می توانید با اخذ نمایندگی نانو سازه در بابل شروع به کار کنید.

برای این کار کافیست تنها فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت جهت همکاری و مشاوره با شما تماس بگیرند.

دریافت نمایندگی

نمایندگی فروش محصولات نانو