عایق رطوبتی نانو در قم

عایق رطوبتی نانو قم و آب بندی استخر در قم، مطالبی است که در این  نوشته به معرفی و بررسی آن بپردازیم.همراهان عزیز، مخصوصا عزیزان اهل قم، با ما باید باشید تا اطلاعات تکمیلی در این زمینه را در اختیار شما قرار دهیم.

عایق رطوبتی قم

قم یکی از امکان مذهبی و تاریخی مهم کشور ایران است. به دلیل وجود اماکن مذهبی و اینکه این منطقه، منطقه ای است برای آموزش طلاب، خود به خود این شهر به یک ناحیه مهم و فقهی  تبدیل شده است.

اقلیم شهر قم

شهر قم با وسعت ۱۴۵۳۱ کیلومتر در مرکز کشور عزیزمان قرار دارد. آب و هوای قم در طبقه بندی اقلیمی کشور جزو آب و هوا نیمه بیابانی یعنی کویری و خشک( البته کفه بیابانی آن سنگین تر است) قرار دارد.

تابستان های گرم و خشک و زمستان های آن کم و بیش سرد است.

اختلاف دمای صبح و شب در آن به شدت فاحش است و حتی اختلاف دمای سالانه آن نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بافت شهری

بافت قدیمی و جدید در کنار هم این شهر را تشکیل داده اند. اما اماکن بسیار قدیمی و بسیار مدرن، پارادوکس جالبی در بافت این شهر ایجاد کرده اند.

با وجود شرایط آب و هوایی نوسانی یعنی روز های گرم  و شب های سرد و با وجود اختلاف دمایی فاحش در فصل های سال  (تابستان داغ و زمستان یخبندان) با وجود امکان تاریخی و فرسوده و همچنین با وجود بافت کاملا مدرن خانه های نو ساز

همه و همه اینها باعث می‌شود که اهمیت عایق کاری درست و اصولی امری ضروری و پر اهمیت است.

  • آیا تابحال به آب بندی استخر خود فکر کرده اید؟
  • به اهمیت عایق بندی ساختمان در شهر هایی با این اختلاف دمای صبح و شب چطور؟
  • آیا میدانستید عایق بندی درست و اصولی چقدر به عمر سازه شما می افزاید ؟

اگر می‌خواهید پاسخ همه این چرایی ها را بگیرید تا آخر این مقاله همراه من باشید

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”box-num” width=””]

جهت سفارش با شماره های زیر در تماس باشید
۰۹۹۳۰۶۱۱۶۸۳

۰۹۳۶۰۹۰۱۳۶۷
آقای شعبانی نماینده فعال قم[/box]

نگاهی گذرا به عایق نانو و کارایی آن

در گذشته عایق بندی ساختمان پشت بام سرویس بهداشتی  استخر  همه و همه با قیر انجام می شد. با گذشت زمان ایزوگام وارد میدان شد و خیلی از معایب قیر را رفع کرد و جایگزین خوبی برای آن بود .

اما امروز ماده ای تضمینی و راحت به اسم” نانو” دو رغیب قبل خود یعنی ایزوگام و قیر را از همه لحاظ ، چه از لحاظ کاربرد آسان و چه از لحاظ صرفه اقتصادی نسبت به دوام و کارایی  از میدان رقابت به کل خارج کرده است.

به همین خاطر با توجه به این جایگزین ما هم آن شدیم که عایق رطوبتی نانو قم را ارائه دهیم .

کاربرد های نانو در شهر قم

  • عایق کاری پشت بام
  • عایق کاری نما ساختمان
  • آب بندی استخر و سازهای مدرن در قم
  • عایق کاری بناهای قدیمی
  • عایق بندی سرویس بهداشتی و آشپز خانه

عایق کاری پشت بام

عایق کاری پشت بام جزو لزومات هر بنایی است. شما نمی‌توانید بنایی بسازید و پشت بام آن را آب بندی نکنید . امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنعت عایق های نانو چه به لحاظ کیفیت و ماندگاری چه به لحاظ صرفه اقتصادی و حتی به لحاظ سرعت در اجرای کار مخصوصا در پروژه های ساختمانی عظیم حرف اول را می زنند.

عایق نانو پشت بام جزو خدماتی است که شرکت نانو سازه با کیفیت و دوام بالا و همچنین تضمین کالا به مردم عزیز شهر قم ارائه می‌دهند.

عایق کاری نما ساختمان

از آن جایی که شهر قم به لحاظ اقلیمی در اقلیم بیابانی کشور قرار دارد و همانطور که گفته شد اختلاف دمای شب و روز و فصل ها در آن بسیار زیاد است عایق کاری نما ساختمان در شهر قم باعث می‌شود که ماندگاری نما ساختمان شما در اثر گرم و سرد شدن محیط افزایش یابد . و نمای ساختمان شما دچار ریزش و ترک خوردگی نشود .

شرکت نانو سازه با ارائه خدماتی در حوزه آب بندی نما ساختمان خیال شما را از بابت هر گونه آسیبی به نما ساختمان شما راحت می‌کند.

آب بندی استخر در قم

همانطور که پیش تر اشاره کردم، شهر قم به تازگی مملو از بناهای مدرن است. از این لحاظ همه این بناها داری استخر هستند دغدغه اصلی برای ساخت هر استخر آب بندی درست و اصولی آن است . زیرا کوچک‌ترین اشتباه در آب بندی استخر باعث خسارات جبران ناپذیر و هزینه های هنگفتی خواهد شد. محصولات نانو در شهر قم به راحتی می‌توانند استخر شما را با کیفیت  و دوام بالا و تضمین کیفیت آب بندی کنند.

عایق بندی سرویس بهداشتی و آشپز خانه

به دلیل مصرف زیاد و هر روزه آب در سرویس بهداشتی و آشپز خانه، عایق بندی این قسمت بسیار مهم و حائز اهمیت است . شرکت نانو سازه با ارائه محصولات آب بندی سرویس بهداشتی و عایق بندی آشپزخانه بهترین خدمات و کیفیت را در زمینه عایق بندی به شما ارائه می‌دهد.

عایق کاری بناهای قدیمی

همانطور که پیش تر گفتم شهر قم ترکیبی از  پارادوکس عظیم بناهای نوساز و قدیمی است. به منظور حفظ سازه های تاریخی و قدیمی خوب و حتی بناهایی که نمای خشت یا آجر دارند، شما می‌توانید از محصولات نانو سازه برای جلوگیری از آسیب بیشتر به نما و حفظ نمای خود و همچنین ترمیم آب بندی های سنتی استفاده کنید.

مشخصات نماینده عایق رطوبتی نانو قم

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”box-num” width=””]

آدرس : قم ، میدان امام خمینی ، خیابان کارگر ، خیابان سوم خرداد،  بین کارگر ۸ و ۶

شماره های تماس :

۰۹۹۳۰۶۱۱۶۸۳

۰۹۳۶۰۹۰۱۳۶۷

[/box]