عایق رطوبتی نانو در رامسر

عایق رطوبتی نانو رامسر و آب بندی استخر در رامسر از معضلات و مشکلاتی است که امروزه مخصوصا در مناطق رطوبتی و معتدل ترند شده است.در این مقاله سعی بر آن داریم به بررسی و کاربرد های عایق نانو در شهر رامسر بپردازیم. همانطور که میدانید شهر رامسر در عرض جغرافیایی 36 درجه  شمالی و 50 درجه نصف النهار مبدا واقع شده است. رامسر شهری است با باران های فراوان در همه فصول سال و این باعث شده این شهر در فهرست شهر های پر باران و معتدل شمالی قرار بگیرد و محصولات نانو چه در حوزه ساختمان سازی بخاطر جذب گردشگری بالا و ساخت و ساز ویلا و مکان های گردشگری چه در حوزه کشاورزی به دلیل صنعت باغ داری و استخر های کشاورزی نقش اساسی خواهد داشت.

عایق رطوبتی نانو رامسر ، مخصوص نما

نانو نما در رامسر

با وجود باران های شدید در همه فصول سال  و به دلیل اینکه این آب ها روی سطح مصالح ساختمانی ایستا هستند و باعث جذب رطوبت به داخل ساختمان و علی الخصوص پوسیدگی مصالح ساختمانی می شوند.

شرکت نانوسازه برای رفع این مشکل به شما پیشنهاد میکند، سطح ساختمان ها را با عایق رطوبتی نانو عایق بندی کنید تا از رطوبت، نم زدگی و کاهش عمر سازه خود بکاهید. نانو سازه در این خصوص از محصول خود یعنی نانو نما در این رابطه رو نمایی می کند.

با آغشته کردن سطح خود با محصول نانو نما دیگر آب روی سطح ساختمان شما ایستایی نخواهد داشت و در اصطلاح عامیانه سر میخورد و این امر از پوسیدگی و نم زدگی سازه شما جلوگیری می کند.

آب بندی استخر در رامسر

آب بندی استخر در رامسر

به دلیل توریستی بودن شهر رامسر و ازدیاد ویلا ها در این شهر، آب بندی استخر در رامسر جزو پر درآمد تربن شغل ها بوده و  صنعت ساخت استخر در این شهر بسیار رونق دارد. از  آنجایی که عایق بندی استخر به روش های سنتی کم کم جای خودشان را به آب بندی استخر با نانو داده اند، در روش سنتی به این صورت بود که از ایزوگام یا قیر یا کاشی کاری سطح  استفاده میشد، که اگر کوچکترین نقصی در کار وجود داشته باشد باعث  نشت آب و خسارات زیادی به شما خواهد شد.

نانو سازه برای پیشگیری از این خسارات و معرفی یک عایق با دوام به شما دو محصول را معرفی می کند:

اولین محصول ژل نانو کریستال نانو سازه و دومین محصول ژل نانو سرامیک نانو سازه است. نکته قابل توجه در این زمینه این است که اگر استخر خود را به روش قدیمی آب بندی کرده اید و دچار خرابی شده است اصلا نگران نباشید با محصولات نانو امکان تعمیر استخر شما وجود دارد. برای توضیحات بیشتر درمورد کارایی این دو محصول  پپیشنهاد میکنم مقاله آب بندی استخر را مطالعه نمایید.

نانو پشت بام رامسر

میانگین بارش سالانه در شهر رامسر عدد قابل توجهی است. بارش باران زیاد، تجمع آب را به دنبال دارد. با شنیدن تجمع آب اولین چیزی را که در حوزه ساختمان سازی به ذهن ما خطور میکند آب بندی اصولی هر سطحی است که با آب تماس مستقیم دارد.

پشت بام یکی از مکان هایی است که با آب تماس دارد و در واقع اولین بخش از ساختمان است که مورد برخورد قطرات باران قرار می گیرد. با کنار گذاشتن روش های قدیمی شما میتوانید با آسان ترین  و با دوام ترین راه پشت بام خود را عایق بندی کنید. پیشنهاد نانو سازه به شما عایق بندی پشت بام خود با مواد نانو  است که در این امر عایق اکلریک و عایق پلیمری را به شما ارائه می دهد. با آب بندی پشت بام خود با محصولات نانوسازه دیگر نگران نم زدگی شوره و غیره نباشید.

نانو آب بندی سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی از مکان هایی است که خیلی بیشتر از مکان های دیگر ساختمان در برخورد با آب قرار می گیرد.

همه ما شکاف ها و درز های بین کاشی های آشپز خانه و سرویس بهداشتی را دیده ایم حتی اگر مکررا آن را با پودر سنگ و گچ  آب بندی کنید با گذشت زمان اندکی و همچنین برخورد با مواد شوینده قوی باز هم شکاف بین کاشی ها پدیدار می شود و در اصطلاح عامیانه خورده میشود.

نانوسازه برای جلوگیری از این اقدام به شما پکیج بند کشی سرویس بهداشتی را ارائه می دهد. استفاده از این پکیج بسیار آسان است و دوام آن بسیار بیشتر از روش های سنتی است. پس از یک بار استفاده از این پکیج روش های مرسوم قدیمی را کنار گذاشته و حتی به دوستان و آشنایان خود نیز آن را معرفی خواهید کرد.

آب بندی چاله آسانسور رامسر

ما با چاله آسانسور و مشکلات زیاد عایق بندی آن در ایران به خوبی آشنا هستیم. آب بندی غیر اصولی چاله آسانسور باعث نم زدی و از همه مهم تر پوسیدگی تجهیزات آسانسور شما که عمدتا فلزی هستند و در نهایت باعث خرابی آسانسور می شود.

چاله آسانسور از بخش های مهم ساختمان است  و عایق بندی آن کار آسانی نیست و چنانچه مشکلی در این امر رخ دهد ترمیم آن کار بسیار دشواری است. پیشنهاد ما به شما رامسری های عزیز استفاده از محصولات نانو سازه در آب بندی چاله آسانسور است با استفاده از این محصولات بنای خود را از نم زدگی و پوسیدگی چاله آسانسور تا چندین سال بیمه کرده اید.

چرا نانو سازه رو انتخاب کنیم؟؟؟

پاسخ به این سوال خیلی واضح است اگر شما وارد فروشگاهی شوید فروشنده دو محصول برای شما بیاورد اولین محصول قدیمی شده در واقع دمده است، جنس آن کیفیت مطلوب را ندارد و نهایت 6 سال مفید را برای شما کار می کند، هیچ ضمانت کیفیتی برای آن لحاظ نشده و استفاده از آن بسیار سخت است.

محصول شماره دو ترند جهانی است، جنس و کیفیت آن در سطح بین المللی برسی شده و لول A را دریافت کرده است.تولید کنندگان ضمانت 30 ساله برای ضمانت کالا خود درنظر گرفته اند و کیفیت آن به وضوح خیلی مطلوب است و از همه مهمتر استفاده از محصول بسیار راحت است  شما کدام محصول را انتخاب میکنید؟ مطئنن محصول شماره 2 حالا من از شما یک سوال میپرسم چرا نانو سازه رو انتخاب نکنیم؟

خبر خوب به شهروندان رامسری:

اگر میخواین با سرمایه کم به سود بالا برسید، نانو سازه در این امر از همکاری با شما خرسند خواهد شد. برای اخذ نمایندگی کافیه فرم زیر را پرکنید و نمایندگی عایق رطوبتی نانو رامسر را در شهر خود دایر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

دریافت نمایندگی

نمایندگی فروش محصولات نانو