سبد خرید

آب بندی استخر و عایق کاری نانو در اصفهان

 

عایق رطوبتی نانو در اصفهان
فروش عایق نانو در اصفهان

 

 

اصفهان یکی از سه شهر بزرگ و مهم ایران مملو از بناها و امکان تاریخی است .اصفهان در عرض جغرافیایی۳۲ درجه و طول  جغرافیایی۵۱ درجه، قرار دارد.میانگین دمای سالانه آن ۲۷ درجه است. روزهای یخبندان آن ۹۱ روز در سال است.

اصفهان از شمال و شرق منتهی ب کویر و و از جنوب و غرب منتهی به رشته کوه های البرز می‌شود. با توجه به این اطلاعات اصفهان جزو شهرهای کویری کشور محسوب می‌شود. از طرفی قسمتی از آن منتهی به کوهستان است.

یعنی نوسان آب و هوایی به وضوح در آن به چشم می خورد . و ما شاهد روزهای گرم دادن شبهای بسیار سرد در این منطقه هستیم. از طرفی بیش از یک سوم بافت شهر اصفهان ساختمان های قدیمی است.

از این رو داشتن عایق کاری درست و اصولی ساختمان ها کاری الزامی است. اما جای این پرسش باقی است که مناسب ترین عایق برای عایق کاری ساختمان چیست؟

جهت سفارش آب بندی استخر یا هر گونه عایق رطوبتی نانو در اصفهان با شماره های زیر در تماس باشید
09154081651

09303907761
مهندس پهلوان

بهترین عایق جهان چه به لحاظ کیفیت و ماندگاری چه به لحاظ هزینه و صرفه اقتصادی در حال حاضر عایق کاری با مواد نانو است .عایق رطوبتی نانو در همه زمینه ها بی رقیب هستند .علاوه بر اینها استفاده راحت با میانگین  دوام ۳۰ سال و ضمانت ۱۰ سال  جای تمامی عایق های پیش از خود را گرفته اند و جایگزین  مناسبی برای  ایزوگام و قیر وغیره به حساب می آیند.

در مورد جایگیزین ایزوگام بیشتر بخوانید : جایگزین ایزوگام

کاربرد های نانو در اصفهان

جداکننده نانو سازه

عایق کاری پشت بام

عایق کاری نما ساختمان

عایق کاری بناهای تاریخی

آب بندی استخر

عایق کاری سرویس بهداشتی و آشپزخانه

عایق کاری پشت بام

قسمتی از ساختمان که عایق کاری آن جزو لزومات بنا محسوب می‌شود عایق کاری پشت بام است.امروزه با پیشرفت تکنولوژی نانو و عایق های نانو چه به لحاظ کیفیت چه به لحاظ دوام و صرفه اقتصادی  بهترین جایگزین برای ایزوگام هستند.عایق کاری پشت بام جزو خدماتی است که شرکت نانو سازه می‌تواند کیفیت و دوام عالی به مردم عزیز اصفهان ارائه دهد .

در مورد عایق نانو برای پشت بام بیشتر بخوانید : عایق پشت بام نانو

عایق کاری نما ساختمان

اصفهان دارای کارخانه های سنگ متعدد است .از این جهت بیشتر نما ساختمان های این شهر از سنگ است و یک سوم بناها نیز بافت قدیمی خود را حفظ کرده اند .از این رو عایق بندی ساختمان در برابر نفوذ آب و سایر عوامل جوی کاری الزامی و مهم است.برای جلوگیری از رخنه آب از درزها به داخل ساختمان و جلوگیری از خسارات و برای داشتن ظاهر زیبا و خود تمیز شونده ساختمان خود ، پیشنهاد ما برای مردم اصفهان استفاده از عایق رطوبتی نما ساختمان است. تا دراختلاف دمایی زیاد روز و شب در اصفهان و روزهای یخ بندان زیاد در سال بنای خود را از هر آسیب محیطی حفظ کنند‌.

عایق کاری بناهای تاریخی

از آنجایی که اصفهان در قدیم جزو پایتخت های  ایران بوده است.دارای مکان های تاریخی و آثار باستانی فراوانی است که اهمیت ویژه ای برای تاریخ و فرهنگ ایران دارند .اصفهان قطب پر بازدید و گردشگری ایران محسوب می‌شود و حفاظت و نگهداری درست از این بناها بسیار مهم و حائز اهمیت است . از این رو پیشنهاد ما استفاده از عایق نانونما در این اماکن است .و از آن جایی که عایق نانونما روی هر سطحی اعمم از کاه گل تا فلز قابل اجرا است. بعداز اجرا مواد نانو بیرنگ می‌شود. یعنی اثری از آنها روی سازه شما باقی نمی ماند و پیشنهاد مناسبی برای محافظت از بناهای تاریخی است.

شرکت نانو سازه، همکاری خود را با اماکن باستانی و گردشگری برای حفظ آثار فرهنگی کشور اعلام می‌کند.

عایق نانو نما در اصفهان
نانو نما اصفهان

 

آب بندی استخر در اصفهان

یکی از نگرانی های  کسانی که اقدام برای ساخت استخر میکنند آب بندی مناسب استخر است بطوری که هیچ نشتی به پایه ساختمان و محیط اطراف ندهد چرا که کوچکترین شکاف یا نشتی خسارات زیادی به بنا وارد می‌کند .شرکت نانو سازه نمونه موفقی از آب بندی استخر با کیفیت و دوام عالی است.

چنانچه تمایل به آب بندی استخر خود دارید شرکت نانو سازه همراه با تیم اجرایی قوی با سابقه کار بسیار در پروژه‌ای مختلف آماده خدمتگذاری به شماست ‌کافی است با شماره تلفن های زیر تماس حاصل کنید.

جهت سفارش آب بندی استخر و تیم اجرایی در اصفهان با شماره های زیر در تماس باشید
09154081651

09303907761
مهندس پهلوان

عایق بندی سرویس بهداشتی و آشپز خانه

به دلیل مصرف زیاد و هر روزه آب در سرویس بهداشتی و آشپزخانه عایق بندی این قسمتها در ساختمان اهمیت ویژه ای دارد و شرکت نانو سازه با محصولات آب بندی سرویس بهداشتی و  عایق بندی آشپزخانه  بهترین خدمات و کیفیت را در زمینه عایق کاری به شما ارائه می‌دهد .

نمایندگی عایق رطوبتی در اصفهان

اگر با سرمایه کم و شرایط آسان دنبال کاری پر سود هستید

میتوانید برای نمایندگی های ما در شهر اصفهان اقدام کنید.

کافی است فرم زیر را پر کنید مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

پس از دریافت نمایندگی اطلاعات کامل شما در این صفحه درج می شود.

دریافت نمایندگی

نمایندگی فروش محصولات نانو

هزینه پستی رایگان

سفارشات بالای 5 میلیون تومان

تیم اجرایی مجرب

ارسال تیم اجرایی به سراسر کشور

ارسال محصول به همه جا

ارسال محصولات به سراسر کشور

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان به صورت 24 ساعته