سبد خرید

نانو نما و پوشش نانو نما سنگ و آجر 100% تضمینی و شگفت انگیز

نانو نمای تضمینی

پوشش نانو یکی از مهمترین خدماتی است که فناوری نانو می تواند به شما عزیزان ارائه دهد. قابلیت اجرا روی تمامی سطوح از کاه گل تا سنگ را دارد و نقش اساسی در صنعت ساختمان سازی دارد.

پوشش های ضد آب نانو می تواند بیشتر سطوح را در مقابله با آب و رطوبت عایق بندی کند،دارای خاصیت حفاظت، خود تعمیر  شوندگی و خود تمیزکنندگی هستند.همچنین سطح مورد نظر را در برابر حرارت و اشعه ماوراء بنفش حفظ می‌کنند.

پوشش نانونما در اکثر مصالح ساختمانی فرسوده و نیز مرمت بناهای تاریخی نیز موثر است .

مزایای پوشش نانو نما:

۱.ضد آب کردن نما

۲.پیشگیری از جرم گیری و شوره زدن

۳.پوشش محافظ بدون رنگ

۴.ضد غبار کردن نما

۵.محافظت در برابر خزه ها و قارچ ها

۶.حفط ثبات رنگ نما

۷.مناسب برای تمامی شرایط آب و هوایی

۸.عایق حرارتی و برودتی

۹.محافظت در برابر رطوبت و گازهای جوی

۱۰.قابل اجرا روی سطح مرطوب

۱۱.خاصیت خود پاک شوندگی

۱۲. ماندگاری بالا

 نانو نما

یک بنا عایق بندی نشده در مقابل ۶ ساعت بارش باران بیش از ۱۰ لیتر آب در هر متر مربع جذب می‌کند. در مورد سازه های سیمانی این مقدار دو برابر می‌شود. جذب این آب که ورود آن از شکاف گچ و سیمان و غیر است باعث تخریب و خسارات جبران نا پذیری می‌شود.

مواد نانو پوشش مناسبی هستند برای عایق بندی سطح بنا و تمامی سطوح تا سازه شما را در برابر آب و سایر عوامل مخرب حفظ کنند.

از این رو شرکت نانوسازه با ارائه روش‌های مختلف  برای عایق بندی بنا شما به دنبال حل مشکلات است که در ادامه به آن می‌پردازیم .

انواع نانو نما:

۱.نانو ابگریز :

نانو ابگریز از محصولات اساسی شرکت نانو سازه است که با عایق بندی سطح  از نفوذ آب و سایر عوامل بیرونی از درز و شکاف سیمان ، سنگ و غیره به درون سطح مورد نظر جلوگیری می‌کند. نانو ابگریز قابل اجرا در تمامی سطوح بنا شما از کاهگل تا سنگ است و هیچ محدودیتی در اجرا ندارد .

برای اجرای پوشش نانو آب گریز کافی است سطح مورد نظر شما از هرگونه غباری پاک شود در مرحله بعد مواد نانو ابگریز را با قلمو یا اسپری روی سطح مورد نظر میکشیم و منتظر میمانیم خشک شود، سپس مجدد مواد نانو نما را با اسپری یا قلمو روی سطح میزنیم  بعداز ۳ الی ۶ ساعت سطح قابل استفاده است. باید دقت داشته باشید که نکته قابل توجه در این روش این است که ضخامت مواد نانوآبگریزباید در تمای سطوح به یک اندازه باشد .

۲.نانو پوشش نما:

نانو پوشش نما یکی از مقاوم ترین پوشش هایی است که شرکت نانو سازه ارائه می‌دهد.  پوشش نانو نما نیز روی تمامی سطوح بنا شما بدون هیچ محدودیتی قابل اجراست .

مواد نانو در برخورد با سطح مورد نظر با خاصیت مویینگی به درون سطح نفوذ میکنند.معمولا نفوذ مواد به داخل سطح بین ۳ تا ۵ میلیمتر متغییر است.

با نفوذ مواد نانو نما به داخل سطح علاوه بر آن، قسمتی از درون سطح نیز عایق بندی شده است.این یعنی پوشش نانو نما یکی از انواع عایق رطوبتی نانو و عایق بندی قابل اعتماد و دارای عمر طولانی برای سطح بنای شما مشتریان عزیز نانوسازه.

همچنین نانو نما روی سطح ایجاد براقیت می کنند که این خود باعث جلا و زیبایی بنا شما می‌شود.

در ادامه این بحث می‌خواهیم به مقایسه دو روش نانو آب گریز و نانو پوشش نما بپردازیم

مقایسه نانو آبگریز و نانو نما

در نانو ابگریز نسبت به نانونما حجم کمتری مواد نانو مصرف می‌شود و به همان نسبت مقاومت کم تری دارد. نانو ابگریز هیچ تغییری در رنگ سطح مورد نظر ایجاد نمی‌کند و عمر مفید آن  ۷ تا ۱۰ سال است  بیشتر برای سطوحی ک نیاز به عایق بندی کمتری دارند توصیه میشود.

در نانو نما حجم محصول مصرفی به دلیل نفوذ آن به داخل سطح بیشتر است و از طرفی مقاومت و دوام خیلی بالایی دارد .رنگ سطح را تغییر نمی‌دهد اما سبب براقیت سطح می‌شود خاصیت خود تمیز شوندگی دارد . دوام آن بین ۱۷ تا ۲۰ سال است. برای سطوحی ک بیشتر در معرض  عوامل مخرب هستند توصیه می‌شود.

از این رو توصیه نانو سازه ب شما عزیزان ک قصد عایق بندی بنا خود با مواد نانو را دارید این است ک برای مشاوره رایگان و راهنمایی لازم درمورد بنا خود با نیروی‌ها و متخصصین ما در این حوزه تماس بگیرید تا بهترین محصول را برای سطح مورد نظر شما به شما معرفی کنند

برای اطلاع از محصولات و دریافت مشاوره رایگان در خصوص نانو نما می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید

09154081651

09303907761

مدیر عامل : پهلوان

 

نانو نما روی چه سطوحی قابل اجرا است؟؟؟

همانطور ک پیشتر به آن اشاره شد مواد نانونما روی تمامی سطوح قابل اجراست و هیچ محدودیتی ندارد

نانو آجر نما

آجر ها ارزان ترین و در عین حال جزو زیباترین مصالح ساختمانی قدیمی در ایران محسوب می‌شوند. اما از آن جهت که آجرها در مقابل آلودگی مقاومت کمی دارند به سرعت سطح نما زیبایی خود را از دست داده کدرمی‌شود.

بافت آن پوسته پوسته شده و دیگر ساختمان زیبایی اولیه خودرا ندارد. اجرای پوشش نانو نما یا نانو ابگریز بر روی ساختمان آجر نما باعث می‌شود ساختمان در مقابل باران و رطوبت عایق شود و همچنین در مقابل کثیف شدن ، کدر شدن ، پوسته پوسته شدن هم مقاوم شود و نما ما تا سالهای سال زیبایی منحصر به فرد خود را حفظ کند

نانو سنگ نما:

نانو سنگ نما موجب می شود سطح سنگ در مقابل مواد فرسایشی نیز از سطح سنگ در برابر کثیفی و باران های اسیدی محافظت می کند. مهم ترین مزیتی که نانو نمای ساختمان برای سنگ این است که از ایجاد لکه بر روی سطح سنگ جلوگیری می کند و همیشه نمای ما ظاهری تمیز و زیبا دارد.نانو نما درزها و شکاف ها را می‌پوشاند و از نفوذ آب ب داخل ساختمان ، نم زدگی و شوره جلوگیری می‌کند و عایق مناسبی در برابر عوامل خارجی به شمار می‌رود.

نانو سنگ نما
پوشش نانو سنگ نما

نانونمای سیمانی:

نانو نمای سیمانی یکی دیگر از نما ها می باشد که نیازمند نانو نمای ساختمان می باشد. زیرا سیمان و گچ بخاطر خاصیت آب دوستی خود در برخورد با آب به دلیل آب دوستی آن را جذب میکنند‌. سیمان موجب رخنه رطوبت می شود و این سبب جرم و زردک می شود. اما با استفاده از مواد نانونما می توان سطح را ضدآب کرد و از ایجاد جرم و پوسته روی سیمان و سطوح پشت نما ساختمان پیشگیری می کند.

نانو سیمان
نانو سیمان برای انواع سطوح

نانونما کاهگل و آثار باستانی:

از جمله کاربرد های موثر و حائز اهمیت مواد نانونما و نانو آبگریز ک کمتر به آن توجه می‌شود بحث ساختمان های قدیمی و باستانی است. این ساختمان ها که به دلیل اهمیت تاریخی و باستانی باید در مقابل عوامل مخرب حفظ شوند. نانو بهترین گزینه ممکن برای این بنا ها است .زیرا با حفظ شکل و اسکلت اولیه خود بنا مورد نظر ما از گزند هر آسیب طبیعی اعمم از آب تا اشعه ماوراء بنفش حفظ می‌شود و نیاز به انجام هر روزه مرمت و نگرانی از بابت خارج شدن شکل بنا از حالت اولیه نیست .

نانو نما برای آثار باستانی
نانو نما برای ساختمان های سنتی

لذا نانو سازه طی حمایت از سازه های ملی و تاریخی سراسر ایران،  همکاری بی دریغ خود را با تمامی ارگان های تاریخی و باستانی اعلام می‌کند .

One comment

  1. […] با استفاده از آنها وسایلتان را تمیز نگه دارید. در مورد نانونما ها بیشتر […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه پستی رایگان

سفارشات بالای 5 میلیون تومان

تیم اجرایی مجرب

ارسال تیم اجرایی به سراسر کشور

ارسال محصول به همه جا

ارسال محصولات به سراسر کشور

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان به صورت 24 ساعته