سبد خرید

رنگ استخری نانو پلیمر چیست؟ عایق کاری استخر

رنگ استخری نانو
آشنایی با رنگ استخری نانو
آشنایی با رنگ استخری نانو

معرفی رنگ استخر نانو

رنگ آمیزی و حفاظت سطوح بتن و سیمان جهت پیشگیری از رخنه آب و ایجاد حفاظ مناسب برای پیشگیری از رشد جلبک و میکروارگانیسم های زنده که به سطح استخر چسبیده و افزایش می یابند و ضمن استفاده اکسیژن آب سبب بوی بد شدن و گندیدگی آب استخر می شود.
مصرف رنگ استخری نانو حتماً باید در خشک‌ترین زمان و حالت زیر آیند سیمانی انجام شود ، چون که پلیمرهای موجود در رنگ استخری نانو پلیمری به رطوبت نداشته و بهترین حالت خشک شدن رنگ استخری نانو پلیمر توسط نور خورشید و گرما و باد می‌باشد.

همچنین می توانید آموزش های ارزشمند در رابطه با عایق نانو و باقی موضوعات تخصصی نانو رو هم مطالعه کنید

رنگ استخری نانو چیست
رنگ استخری نانو چیست

رنگ استخری نانو چیست ؟

رنگ استخری نانو محصولی بسیار عالی جزئی و آماده مصرف بر پایه رزین های آکریلیک آب
رنگ استخری نانو به صرفه ترین و بهترین رنگ استخری موجود در بازار فعلی استفاده می شود. مقدار مصرف بسیار اندک این نوع رنگ استخری و پایین بودن هزینه مواد اولیه و دستمزد اجرا و نیز آسان بودن روش اجرا و قابل استفاده بودن سریع آن برای پیمانکاران ساخت استخر بسیار کاربردی و مهم می‌باشد.
رنگ استخری نانو در هنگام مصرف سطحی کاملاً روشن و یکدست ایجاد می‌ کند.
با توجه به ساخت لایه ظریف توسط رنگ استخر نانو حتماً باید زیر آینه کار قبلاً کشیده شده باشد و یا هنگام ساخت و ساز استخر و مرحله سیمان کاری از ماله آهنی یا استیل جهت صاف و صیقلی نمودن سطح استفاده می‌شود.
رنگ استخری نانو در برابر فشارات آب بسیار قوی بوده و سریع قابل‌ ترمیم می‌باشد.
استفاده از هر نوع ابزارهای رنگ آمیزی استخر هنگام مصرف از رنگ استخر نانو مجاز می‌باشد ولی عالی ترین راهکار اجرا استفاده از قلم موی بزرگ رنگ آمیزی می‌باشد.
رنگ استخری نانو هیچ تعارضی با زیر آیند سیمان نداشته و بسیار مستحکم و باقدرت چسبندگی بالا به سطح های سیمانی و بتنی گرایش دارد.
یکی از مهم ترین کاربرد رنگ استخری نانو طیف گسترده انواع رنگ‌ها جهت مصرف در انواع سازه‌های هیدرولیکی می‌باشد.
این قابلیت قابل توجه معماران و طراحان معماری بوده و آزادی عمل گسترده تری در انتخاب رنگ‌های متنوع در اختیار خواهند داشت.

آشنایی رنگ استخری نانو
آشنایی رنگ استخری نانو

آشنایی با انواع رنگ استخر نانو:

رنگ استخری معمولی:

دارای پلیمرهای بسیار مستحکم و رزین آب بندی می باشد که باید با جنس زیرکار همخوانی داشته و بر یک پایه باشند . پیگمنت های موجود در رنگ استخری فقط توانایی رنگ دادن به پلیمر و رزین را دارند که در واقع هیچ فرقی در کیفیت و روش رنگ آمیزی استخر بوجود نمی آورند . بایستی این موضوع را در نظر بگیریم شرایط اقلیمی و اندازه حجم آب استخر و ارتفاع و طول و عرض استخر در انتخاب رنگ استخری بسیار حائز اهمیت هستند .

رنگ استخری آکریلیکی:

در استخر هایی که دارای ارتفاع به نسبت زیادی هستند به هیچ عنوان نباید مورد مصرف قرار گیرند همچنین رنگ اپوکسی در استخر هایی که دارای ارتفاع کمی هستند سریعا شکسته و پوسته می شوند . برای اطلاع از چگونگی انتخاب رنگ مناسب هر استخر با داشتن اطلاعات ساخت و آگاهی از نحوه آب بندی با کارشناسان شرکت نانو سازه تماس حاصل فرمائید.

09154081651

09303907761

مدیر فروش : مهندس پهلوان

رنگ استخری پوششی:

برای ساختار انواع پلیمرها و رزین های ویژه می باشد که با اختلاط با پیگمنت های رنگی عمده آبی رنگ تبدیل به موادی می شود که به عنوان پوشش نهایی استخرها و سازه های آبی و انواع مکان هایی که احتیاج به حفظ نمای ظاهری آن می باشد مصرف می شود. با توجه به تعداد رنگهای موجود در بازار فعلی و اهمیت ویژه ای که هرکدام از آنها با توجه به ویژگی و نحوه استفاده آن دارد می توان به چندین دسته گوناگون طبقه بندی کرد.
رنگ های استخری در انواع گوناگون پلیمری, رنگ اکرلیکی, رنگ پایه حلال , رنگ اپوکسی, رنگ پایه آب, رنگ پایه پلی اورتان و رنگ ضد جلبک تهیه و عرضه بازار می شود.
برای اینکه بهتر شما این موضوع را متوجه بشوید مثالی در مورد رنگ استخری پایه اپوکسی میزنیم
برای استخرهایی که عمق کمی دارند مناسب نمی باشد و رنگ استخری پایه آب برای استخرهایی که عمق زیادیی دارند مورد استفاده قرار نمیگیرد. بررسی این مورد با اطلاعات دریافتی از مشتریان محترم و آنالیز کارشناسان شرکت نانو سازه امکان پذیر می باشد.

رنگ استخر پلیمری:

یکی از بهترین و مرغوب ترین مواد آب بند استخر و رنگ به صورت همزمان می باشد با غلظت فراوان و ساخت لایه با ضخامت بالا سبب جلوگیری آب می شود و علاوه بر آب بندی می تواند مرحله رنگ استخر را به صورت همزمان اجرا نماید. رنگ استخری پایه اکرلیک یکی از به صرفه ترین رنگ های فوق العاده مناسب برای استخر می باشد. قیمت این رنگ پایه اکرلیکی نسبت به سایر رنگها پائین تر می باشد.
رنگ استخری پایه حلال
از پرطرفدار ترین و بهترین رنگ های نانو استخر می باشد که ویژگی همگانی آن برای مصرف کنندگان مشخص شده است. رنگ پایه اپوکسی دو جزئی نیز استحکام بسیار بالایی در سازه های هیدرولیکی داشته و می تواند روی سطح سیمانی و فلزی قابل اجرا باشد. تمامی مواد این رنگ با بسته بندی متفاوت قابل عرضه می باشد.

مزایای رنگ استخر نانو
مزایای رنگ استخر نانو

خواص و اثرات رنگ استخری نانو :

 

  • مقرون به صرفه بودن به خاطر طول عمر زیاد
  • پوشش و عملکرد اجرایی بالا و حذف حلال مضر مصرفی حین اجرا
  • نداشتن حلال‌های سمی و مضر برای انسان و محیط زیست
  • کاملاً بهداشتی و بدون هیچ گونه بویی
  • قابل اجرا با روش‌های سنتی مانند قلم ‌مو، غلتک و پیستوله
  • استحکام به آب بسیار فوق العاده
  • قابلیت پرکردن ترک‌های سطحی بتن و سیمان
  • بازسازی آسان
  • غیرقابل اشتعال و سازگار با محیط زیست
  • مقاوم در برابر مواد شوینده، اسیدی و قلیایی
نمونه کار عایق رطوبتی نانو
نمونه کار عایق رطوبتی نانو

دیدن نمونه کار های رنگ استخری نانو سازه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه پستی رایگان

سفارشات بالای 5 میلیون تومان

تیم اجرایی مجرب

ارسال تیم اجرایی به سراسر کشور

ارسال محصول به همه جا

ارسال محصولات به سراسر کشور

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان به صورت 24 ساعته

× از نانو سازه سوال دارید ؟